Hledat | Pokročilé vyhledávání

Absolutum

hvězdahvězdahvězdahvězda
Jablonského 4
17000 Praha 7
Kontakt:
Tel:   +420 222 541 406
E-mail:   booking@absolutumhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Absolut je nový moderní hotel s restaurací a barem, navržený architektem tak, aby působil na své hosty velmi teplým, přírodním a útulným dojmem. Hostům nabízí hotel ubytování, stravování a relaxaci v příjemném hotelu s vynikající dopravní dostupností nejen po Praze, ale i po celé zemi. Vozíčkářům umožňuje náš hotel bezbariérový přístup do hotelu i restaurace.V naší restauraci Salut můžete ochutnat vynikající kuchyni, jednu z nejlepších ve městě, připravenou známým šéfkuchařem.Všichni hosté mají možnost navštívit po celý den wellness studio. Příjemné klubové prostředí hotelového relaxačního centra pod stropy s cihlovou klenbou nabízí svým návštěvníkům saunu, masáže, solární studio a malé posezení s občerstvením.
Absolutum
Absolutum

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.