Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda
Letenská 12/33
118 01 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 266 112 233
E-mail:   augustine@luxurycollection.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Nechte se pohltit uklidňující atmosférou Augustine Spa, kde jsou luxusní procedury inspirovány jednoduchostí a čistotou přírody a prastarými postupy mnichů Augustiniánského řádu. Každému hostu tak náš tým zkušených specialistů zajistí holistický zážitek pro tělo, mysl i duši, a to s použitím těch nejkvalitnějších přírodních produktů. Filosofie Augustine Spa je založena na vyjímečném a uspokojujícím pocitu z procedur a na vzdělávání klientů v oblasti zdravého životního stylu pro jejich maximální účinek masáží a ošetření. Naše služby služby jsou vždy dokonalé čisté, jednoduché a vysoce efektivní a pomohou vám nalézt klid v duši, zdravý pocit a odhalit vnitřní krásu. Duchovní atmosféra našeho spa ovlivněná spojením s augustiniánskými mnichy spolu s osobním přístupem, bohatými zkušenostmi a hlubokou empatií našich terapeutů jsou základem pro dokonalý požitek z procedur.
Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague
Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.