Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

hvězdahvězdahvězdahvězda
Před nádražím 6
14000 Praha 4 - Krč
Kontakt:
Tel:   +420 241 445 717
E-mail:   info@chateauhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Ubytování ve 32 deluxe pokojích, 1 Junior Suite a Tower Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a sladěny do atmosféry zámeckého pokoje.Zahradní terasy a altány jako ideální místa pro pořádání cocktailů a různých párty s příjemným prostředím pro podávání občerstvení, různých rautů či coffee breaků. Vychutnejte si příjemnou atmosféru pokojů v zámeckém stylu. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlý park, který je ideálním místem odpočinku a relaxace k načerpání energie, stejně jako hotelové wellness centrum. Golf driving – na hladinu rybníka a trefování jamky. Golfové náčiní je možné zapůjčit na recepci.
Chateau St. Havel
Chateau St. Havel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Élite

Hotel Élite

Praha 1

Hotel Bridge

Hotel Bridge

Praha 9

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.