Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda
Králodvorská 4
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 234 608 111
E-mail:   office@grandhotelbohemia.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Naši hosté mohou za zvýhodněné ceny využít služeb sportovně relaxačního centra Fitnesskotva a Fitstudiokotva, které je jen pár kroků od hotelu. V těchto sportovně relaxačních centrech, kerá se společně nacházejí ve 4. patře OD Kotva, naleznete posilovnu vybavenou nejnovější řadou posilovacích kardio strojů značky Cybex, můžete využít osobního trenéra, aerobní sál nebo navštívit některou z mnoha studiových lekcí. Relaxovat můžete také v solné jeskyni, parní nebo finské sauně nebo si rezervujte privátní vířivku, které jsou Vám k dispozici ve Fitnesskotva.
GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE
GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.