Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel Alton Praha

Hotel Alton Praha

hvězdahvězdahvězda
Legerova 62
120 00 Praha 2
Kontakt:
Tel:   +420 222 524 066
E-mail:   recepce@altonhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel nabízí 28 kompletně vybavených a klimatizovaných pokojů. V hotelu je k dispozici bezplatné připojení k internetu rychlostí až 4 Mbps v každém pokoji a dále bezdrátová síť WiFi. Hotelovým hostům je k dispozici 7 garážových stání. Snídaně je podávána formou švédského stolu v krásném prostředí hotelové restaurace denně od 7:30 do 10:30 hodin. Rádi bychom vám zpříjemnili váš pobyt u nás. Využijte nabídky masáží přímo v hotelu.
Hotel Alton Praha
Hotel Alton Praha

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Le Palais

Le Palais

Praha 2

Hotel Bridge

Hotel Bridge

Praha 9

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.