Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Élite

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ostrovní 32
11000 Praha 1
Kontakt:
Tel:   211 156 500
E-mail:   sales@hotelelite.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Příjemná atmosféra našeho hotelu je doplněna stylovým klubem Ultramarin. Nejlepší thajské a asijské speciality, ale také koktejlový bar s hudbou citlivě přizpůsobenou historickému podzemnímu sklepení jsou Vám k dispozici i v pozdně večerních hodinách.Nově otevřený malý útulný wellness se saunou a hydromasážní vanou pro 2 – 3 osoby nabízí příjemný odpočinek v soukromí. Pobyt ve wellness a případně i masáž lze objednat předem při rezervaci nebo přímo na recepci.
Hotel Élite
Hotel Élite

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Praha 1 - Malá Strana

Hotel Sax

Hotel Sax

Praha 1 Malá Strana

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.