Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel KINGS COURT

Hotel KINGS COURT

hvězdahvězdahvězdahvězda
U Obecního domu 3
110 01 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 224 222 888
E-mail:   info@hotelkingscourt.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Přijďte si odpočinout do lázní KINGS COURT, kde načerpáte novou energii v jedné z našich čtyř masážích místností. Využijte příležitosti k dosažení vnitřní pohody a vyrovnanosti uvolňujícími masážemi nebo královskou terapií prováděné našimi profesionálními terapeuty. Každý organismus vyžaduje pro svou regeneraci něco jiného. Proto umožňuje nabídka našich služeb sestavit optimální kombinaci ke splnění Vašich cílů. SPA KINGS COURT nabízí rovněž útulný bazén s protiproudem a Jacuzzi, relaxační zónu, páru a saunu. Nechybí ani 24/7 přístup do plně vybaveného fitness. Speciální balíček pro naše hosty: Neomezený denní vstup + pantofle + župan – 10 EUR/os./den Hosté bydlící na Exekutivních pokojích a suitech mají neomezený vstup do SPA zahrnut v ceně pokoje. S jakoukoliv procedurou přesahující 90 minut, bezplatné použití všech zařízení lázní.
Hotel KINGS COURT
Hotel KINGS COURT

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Praha 1 - Malá Strana

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Praha 1

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.