Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel Na Zámečku

Hotel Na Zámečku

hvězdahvězdahvězdahvězda
Záběhlická 35/133
10600 Praha 10
Kontakt:
Tel:   +420 271 750 621
E-mail:   recepce@nazamecku.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
V malebném prostředí klidné pražské části Záběhlice se nachází Hotel Na Zámečku. Uprostřed zahrady s rozkvetlými rododendrony Vám zaručíme nerušený spánek v uzavřeném areálu. Z hotelu je snadno a rychle dostupné centrum města i letiště. Ubytujeme Vás v komfortních pokojích různých velikostí. Nadstandardní vybavení uspokojí nejnáročnější VIP hosty, kteří hledají romantické prostředí, pohodlí domova, wellness, klid zaručující nerušený spánek a také bezpečí.
Hotel Na Zámečku
Hotel Na Zámečku

Informace

kapacita: 57
kongresová kapacita: 50

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Praha 1 - Malá Strana

Absolutum

Absolutum

Praha 7

Hotel Sax

Hotel Sax

Praha 1 Malá Strana

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.