Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Yasmin

hvězdahvězdahvězdahvězda
Politických vězňů 913/12
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   234 100 100
E-mail:   reservation@hotel-yasmin.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Design Hotel Yasmin v Praze je čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Starého Města pražského. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí významné památky, jako Václavské náměstí, Staroměstská radnice či Staroměstské náměstí. Náš luxusní hotel oslňuje moderním designem a světlé odstíny zelené, šedé a hnědé barvy nabízejí příjemnou a poklidnou atmosféru a jedinečné zážitky z Prahy.V restauraci Café Bar Noodles podáváme nejen nudle z celého světa, ale i místní a mezinárodní speciality. Ve všech prostorách hotelu Yasmin je k dispozici bezplatné připojení Wi-Fi.
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Amarilis

Hotel Amarilis

Praha 1

Botel Albatros

Botel Albatros

Praha 1

Hotel Julian

Hotel Julian

Praha 1

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.