Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Infinit Wellness centrum Holešovice

Infinit Wellness centrum Holešovice

Jablonského 639/4
Praha 7 - Holešovice
Kontakt:
Tel:   220 874 253
E-mail:   info@infinit.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Absolutum**** nabízí u příjemného ubytování v moderním hotelu v centru Prahy. Hotel Absolutum je v blízkosti stanice metra a tak se dostanete do centra města během pár minut. Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem. Tyto moderní stroje splňují současné normy pro zdravé opalování, zaměřují se na jemné a kvalitní opálení. Solární sprchy jsou vybaveny kvalitními kolagenovými trubicemi Cosmedico Collagen Pro Beauty, které zpevňují pokožku, vyhlazují vrásky a dodávají vitalitu vaší pleti. Zaručujeme vám výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Odborně vyškolený personál vám vždy ochotně nabídne nejen kvalitní solární kosmetiku Oranjito, ale také poradí, jak se nejlépe opálit a jak udržet vaši pokožku stále zdravou a přirozeně snědou.
Infinit Wellness centrum Holešovice
Infinit Wellness centrum Holešovice

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

 

Podobná zařízení v okolí

Botel Albatros

Botel Albatros

Praha 1

Hotel Élite

Hotel Élite

Praha 1

Hotel Julian

Hotel Julian

Praha 1

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.