Hledat | Pokročilé vyhledávání

Le Palais

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda
U Zvonařky 1
12000 Praha 2
Kontakt:
Tel:   +420 234 634 111
E-mail:   info@palaishotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxační program v luxusním Pure Spa s masážemi a procedurami pro náročné, jejichž základní složkou jsou špičkové přírodní kosmetické produkty Ligne St. Barth, je pravým potěšením pro tělo i duši. Health Club si získal proslulost díky spojení individuálního přístupu k zákazníkům s moderním vybavením fitcentra. Exkluzivní restaurace Le Papillon, patřící k nejlepším gastronomickým zařízením v Praze, nabízí vedle inovativní interpretace tradiční české kuchyně také inspirující výlety do zahraniční haute cuisine. Oblíbeným místem schůzek je lobby bar a elegantní knihovna, které mají otevřeno 24 hodin denně.
Le Palais
Le Palais

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.