Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Lindner Hotel Prague Castle

Lindner Hotel Prague Castle

hvězdahvězdahvězdahvězda
Strahovská 128
118 00 Praha
Kontakt:
Tel:   +420 226 080 000
E-mail:   info.prague@lindnerhotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Všichni hosté mohou zdarma využívat wellness centrum se saunou a fitness. Za příplatek si lze objednat i masáže. Prague Castle Lindner Hotel provozuje elegantní lobby bar a restauraci s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně. Snídani si můžete vychutnat také na letní terase na historickém nádvoří. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV, minibarem a župany. Od 10:00 do 22:30 je k dispozici pokojová služba. Příslušenství pro přípravu čaje a kávy je ve všech pokojích zdarma.
Lindner Hotel Prague Castle
Lindner Hotel Prague Castle

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Sax

Hotel Sax

Praha 1 Malá Strana

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.