Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > VOLCANO Spa Hotel

VOLCANO Spa Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda
K Sopce 30
155 00 Praha 5
Kontakt:
Tel:   725 755 745
E-mail:   info@volcanocomplex.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Inspirující prostředí, kontakt s přírodou, špičkový moderný přesto příjemný design, to jsou základní vlastnosti, které odlišují Volcano Spa a Beauty Clinic od klasických center a dělají z něj jedinečnou destinaci pro zdraví a krásu.Oddejte se příjemné relaxaci v podobě osvěžujícího a zdraví prospěšného zážitku ve Volcano wellness a relaxační části. Během aktivní relaxace očistíte nejen své tělo, po masáži ve vířivé vaně, nebo sauně pocítí s konečným opláchnutím čistou vodou úlevu i vaše duše. O poslední zbytky napětí se postarají parní lázeň,nebo tepidárium.
VOLCANO Spa Hotel
VOLCANO Spa Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.