Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Biograf

Hotel Biograf

hvězdahvězdahvězdahvězda
Gregorova 124
397 01 Písek
Kontakt:
Tel:   +420 380 425 510
E-mail:   recepce@hotelbiograf.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Součástí hotelu je také relaxační místnost, která se nachází ve 3. patře hlavní budovy. Jejím hlavním pilířem je Finská sauna. Prostor je vybaven pohodlnými anatomickými lehátky pro odpočinek či k poslechu oblíbené hudby. Tato místnosti slouží výhradně hotelovým hostům a VIP klientele. Mezi hlavní a novou částí objektu je upraven oddechový prostor, kterému dominují vzrostlé stříbrné smrky. Přímo uprostřed města tak můžete relaxovat v tomto tichém zákoutí na pohodlných lavičkách. Pro příznivce aktivní relaxace jsou připraveny jednorázové VIP karty do partnerského klubu Harmony. Harmony, to je wellness a fitness na 1300m2, naleznete zde dva aerobickové sály, spinning, fitbox, squash, posilovnu, horolezeckou stěnu. Můžete si vyzkoušet různé cvičební styly. Relaxovat můžete v sauně, parní kabině či ve whirpoolu. Je zde k dispozici solárium a v blízkosti recepce dětský koutek
Hotel Biograf
Hotel Biograf

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Bahenec

Wellness hotel Bahenec

Písek u Jablunkova

OtavArena

OtavArena

Písek

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.