Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Dvořák

Hotel Dvořák

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hradební 3037
390 01 Tábor
Kontakt:
Tel:   +420 381 207 211
E-mail:   dvoraktabor@dvoraktabor.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Dvořák Tábor se nachází v uzavřeném areálu v centru jihočeského města Tábor, vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošel nedávnou rekonstrukcí a spolu s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou jsou od roku 1992 zapsány na seznamu Národních kulturních památek. Výhodná poloha hotelu – pouze 90 km od Prahy a 150 km od Brna. Nabídkou svých služeb je hotel vhodný nejen k pořádání firemních i společenských akcí, ale je také ideálním místem pro rodinnou či poznávací dovolenou. Hotel se vyznačuje nadstandardní kvalitou všech služeb, přátelskou atmosférou a osobním přístupem k hostům. HOTEL DVOŘÁK TÁBOR je ideálním místem k pořádání kongresů, obchodních jednání, firemních prezentací, seminářů, školení, módních přehlídek, banketů či svateb. Hotel nabízí RELAX CENTRUM, kde se nachází bazén, whirlpool, sauna, masáže, kosmetika a manikúra.
Hotel Dvořák
Hotel Dvořák

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Concertino

Hotel Concertino

Jindřichův Hradec

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.