Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Maxant

Hotel Maxant

hvězdahvězdahvězda
Frymburk 80
382 79 Frymburk
Kontakt:
Tel:   +420 380 735 229
E-mail:   info@hotelmaxant.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Na dovolenou si jezdíme především odpočinout, načerpat energii a zažít něco příjemného. Wellness v hotelu Frymburk, jako cesta k harmonii ducha i těla, je tím pravým způsobem jak dovolenou prožít v klidu a právě náš wellness pobyt, vám zaručí maximální relaxaci. Přehrada Lipno, Šumava a její čistá příroda jsou hlavními lákadly, proč si naši hosté vybírají k rekreaci právě náš wellness hotel ve Frymburku, v jedné z nejkrásnějších lokalit jižních Čech. Při vyhledávání na internetu se občas stává, že zákazník nezná ten správně psaný tvar slova wellness. Setkáváme se s variantou velnes i wellnesshotel dohromady, ale správně je vždy pouze wellness hotel Frymburk.
Hotel Maxant
Hotel Maxant

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

DIAMANT wellness hotel a spa

DIAMANT wellness hotel a spa

Hluboká nad Vltavou

Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

Zdíkov

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.