Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Podhrad

Hotel Podhrad

hvězdahvězdahvězdahvězda
Náměstí Čsl. armády 30
373 41 Hluboká nad Vltavou
Kontakt:
Tel:   387 983 690
E-mail:   recepce@hotel-podhrad.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pro optimální relaxaci během Vašeho pobytu můžete využít hotelové relaxační a wellness centrum. Čeká Vás sauna, infrasauna, odpočinout si můžete rovněž ve vířivce, nebo si zaplavat v bazénu 2,5 x 5 m s protiproudem. Rádi Vám rovněž zajistíme některou z klasických či exotických masáží a kosmetické služby.
Hotel Podhrad
Hotel Podhrad

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Hotel Štekl

Hotel Štekl

Hluboká nad Vltavou

SPORTHOTEL BARBORKA

SPORTHOTEL BARBORKA

Hluboká nad Vltavou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.