Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel a restaurace Panská

Hotel a restaurace Panská

hvězdahvězdahvězda
nám. T.G.Masaryka 54
391 64 Bechyně
Kontakt:
Tel:   +420 381 211 235
E-mail:   info@resort-bechyne.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Protože chceme našim hostům nabízet tu nekvalitnější péči, připravili jsme pro Vám nabídku zkrášlujících a relaxačních procedur. Na výběr tak máte z několika druhů masáží, které Vaše tělo dokonale uvolní a umožní tak dokonalou regeneraci. Zkušené masérky vám nabídnou vhodnou proceduru včetně zábalu, pro dámy jsme pak schopni zajistit služby kosmetičky. Nechejte se hýčkat a dopřejte si některou z našich ozdravných kúr! Pravidelně připravujeme i zvýhodněné balíčky a sezonní nabídky, naleznete je zde na webových stránkách, nebo se obraťte na naši recepci. Rádi vám poradíme!
Hotel a restaurace Panská
Hotel a restaurace Panská

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.