Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort

Lipno nad Vltavou 302
382 78 Lipno nad Vltavou
Kontakt:
Tel:   +420 380 736 061
E-mail:   recepce@lipnolakeresort.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Lipno Lake Resort je rekreační areál s komfortními apartmány na Lipně. Luxusní apartmány disponují plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, několika ložnicemi, vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero. Část apartmánů je speciálně vybavena pro pobyt rodin s dětmi. Tyto rodinné apartmány Lipno jsou přímo u lanovky Skiareálu Lipno a nedaleko jedinečné atrakce v ČR s názvem Stezka korunami stromů. Přímo v příjemném parku Lipno Lake Resortu můžete od června do září kdykoliv zdarma využít venkovní vyhřívaný bazén s dětským brouzdalištěm a občerstvením. Velice známá je rozlehlá lipenská pláž s udržovanými travnatými, oblázkovými i písečnými zákoutími, která je od areálu vzdálená pouhých 100 metrů. Pohodová a luxusní dovolená s dětmi na Lipně - to je naše značka.
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Filip

Hotel Filip

České Budějovice

Hotel Lucia

Hotel Lucia

Veselí nad Lužnicí

Hotel Racek

Hotel Racek

Černá v Pošumaví 69

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.