Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > OtavArena

OtavArena

hvězdahvězdahvězda
Burketova 303
397 01 Písek
Kontakt:
Tel:   420 382 228 592
E-mail:   recepce@otavArena.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Součástí hotelového komplexu je rehabilitační zařízení, kde nejen hotelovým hostům můžeme nabídnout klasickou či reflexní masáž, saunu, hydromasážní vanu pro 6 osob, odpočívárnu s LCD obrazovkou, občerstvení u baru, sociální zařízení a šatnu. Cena za jednotku (1 h.) činí 1200,- Kč, pro ubytované hosty 1000,- Kč. Bližší informace o provozu relaxačního zařízení poskytneme na tel. na recepci.
OtavArena
OtavArena

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Biograf

Hotel Biograf

Písek

Wellness hotel Bahenec

Wellness hotel Bahenec

Písek u Jablunkova

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.