Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Rezidence Club Canada

Rezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou 25
382 78 Lipno nad Vltavou
Kontakt:
Tel:   +420 602 455 822
E-mail:   info@clubcanada.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
K dispozici jsou kompletně vybavené prostorné apartmány pro 2 až 4 osoby. Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyňka, ložnice, koupelna s WC a sprchovým koutem, satelitní LCD televize. Pro ubytované hosty je navíc v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet. Dále zde najdete kavárnu s terasou, kde se můžete občerstvit a večer i pobavit. Sportovní studio Reebok je díky moderní technologii zcela bezpečné a vhodné pro všechny věkové kategorie.
Rezidence Club Canada
Rezidence Club Canada

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Rezidence
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Concertino

Hotel Concertino

Jindřichův Hradec

Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort

Lipno nad Vltavou

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.