Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Kraví Hora

Hotel Kraví Hora

hvězdahvězdahvězda
Bořetice 510
691 08 Bořetice
Kontakt:
Tel:   +420 519 430 090
E-mail:   hotel@kravihora.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Ať už chcete odpočívat a čerpat síly či oslavu nebo školení spojit s relaxací a příjemnými zážitky, postaráme se o vás v našem wellness. Saunování si můžete dopřát ve finské aroma sauně či parní lázni s mořským klimatem. K lenošení zve i vířivá vana nebo tepidarium s vyhřívanými lehátky a relaxační hudbou. Masérské služby, které u nás provádí paní Jana Flaxová, jsou velmi vyhledávané a mají řadu doporučení od našich hostů. Pomohou vám s celkovou regenerací, únavou a lymfatickým oběhem. Naše prostory nabízejí možnost masáží až pro 4 osoby zároveň. Souběžné masáže poskytujeme pouze pro větší skupinu osob. Ceník a podrobné informace o masážích. Wellness můžete navštívit v běžné otvírací době pro veřejnost nebo si jej rezervovat pro uzavřenou společnost. Na veškeré služby wellness centra je možné vystavit dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké.
Hotel Kraví Hora
Hotel Kraví Hora

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.