Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel OLD TOWN Brno

Hotel OLD TOWN Brno

hvězdahvězdahvězdahvězda
Francouzská 97
602 00 Brno
Kontakt:
Tel:   +420 545 222 000
E-mail:   info@oldtownhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Tu nejlepší péči Vám ve spolupráci s hotelem Old Town zajišťuje nově otevřené designové kadeřnictví a spa beauty salon Weekend. Kadeřnictví pracuje s věhlasnými značkami, které zaručují kvalitní péči o Vaše vlasy, jako je Kérastase a L´Oreál. V kosmetickém salonu Weekend si můžete dopřát řadu nejrůznějších ošetření, stačí si jen vybrat dle aktuální chuti a potřeb...
Hotel OLD TOWN Brno
Hotel OLD TOWN Brno

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.