Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Radějov

Hotel Radějov

hvězdahvězdahvězda
Lučina 400
696 67 Radějov u Strážnice
Kontakt:
Tel:   +420 518 337 533
E-mail:   info@hotel-radejov.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Sauna je ve své "rodné zemi" neodmyslitelnou součástí národní kultury. Pro Finy představuje stejně posvátné místo jako kostel. Vnitřek sauny je velmi dobře izolovaný od okolí a vykládaný dřevem. Opálený člověk se cítí svěžejší, zdravější. Vyzařuje z něj energie, kterou vnímá i jeho okolí. Působí přitažlivěji, vitálněji a v dobré náladě. V období, kdy se na nás slunce usměje jen krátce, přijde solárium vhod. Dopřejte si jej v rozumné míře a pocítíte jeho příznivý vliv na pokožku, psychickou výkonnost a zlepšení subjektivního pocitu zdraví. Masáž patří mezi nejstarší léčebné terapie,s jejichž pomocí se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí a mísrnit stres. Masáží existuje přes sto různých druhů. Jednotlivé druhy masáží se díky svébytnosti masérů vzájemně prolínají.
Hotel Radějov
Hotel Radějov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.