Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Termal Mušov

Hotel Termal Mušov

hvězdahvězdahvězda
Mušov-Pasohlávky
691 22 Pasohlávky
Kontakt:
Tel:   +420 519 427 742
E-mail:   info@hoteltermal.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Termální bazén Hotelu Termal Mušov je zásobován minerální vodou, která je dle obsahu titrovatelné síry 5,72 mg/l řazena mezi nejsilnější sirné vody v ČR. Minerální voda je charakteristická svou vysokou teplotou, velkou vydatností a téměř neutrální hodnotou pH. Bazén je otevřen CELOROČNĚ a je přístupný rovněž pro nebydlící hosty. Na základě svého složení příznivě působí na pohybové ústrojí, kardiovaskulární systém, gynekologické orgány a regeneraci kůže. Součástí relaxační místnosti u termálního bazénu je také finská sauna, kterou můžete využít zdarma.
Hotel Termal Mušov
Hotel Termal Mušov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Filipov

Hotel Filipov

Javorník nad Veličkou

Hotel Harmonie

Hotel Harmonie

Zastávka u Brna

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.