Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Infinit Brno - Bystrc Wellness a Fitness

Infinit Brno - Bystrc Wellness a Fitness

Přístavní 38
BRNO - Bystrc
Kontakt:
Tel:   546 124 840
E-mail:   provoz@infinit.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Základní cena ubytování zahrnuje 1 noc se snídaní formou bufetu. Parkování je u hotelu zdarma. Wellness zahrnuje vstup do relaxačního bazénu a do saunového světa na 90 minut. V ceně vstupu je zahrnuto zapůjčení prostěradla a osušky. Na ploše devadesáti metrů čtverečních na Vás čeká plně klimatizované útulné fitness centrum, zaměřené hlavně na kondiční cvičení. Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem. Tyto moderní stroje splňují současné nejpřísnější normy pro zdravé opalování, zaměřují se na jemné a kvalitní opálení. Navíc jsou solární sprchy vybaveny kvalitními kolagenovými trubicemi Cosmedico Collagen Pro Beauty, které zpevňují pokožku, vyhlazují vrásky a dodávají vitalitu vaší pleti. V naší půjčovně si můžete půjčit elektrokolo sám, s partnerem, rodinou nebo se svými přáteli. Najdete u nás širokou nabídku elektrokol od městských až po horská kola. Vyjeďte si na elektrokole do malebné krajiny Brněnské přehrady.
Infinit Brno - Bystrc Wellness a Fitness
Infinit Brno - Bystrc Wellness a Fitness

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.