Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Parkhotel Brno

Parkhotel Brno

hvězdahvězdahvězdahvězda
Veslařská 347/250
637 00 Brno
Kontakt:
Tel:   +420 543 236 350
E-mail:   recepce@parkhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Parkhotel Brno je umístěn v památkově chráněné prvorepublikové vile z počátku 20. století. Kompletní rekonstrukce do původního stavu byla provedena na počátku 21 století. Hotelový areál byl dále rozšířen o druhou hotelovou budovu, která rozšiřuje ubytovací kapacitu a nabízí našim hostům možnost navštívit stylovou restauraci či relaxovat v poklidném prostředí hotelového wellness. Zažijte dokonalý odpočinek v našem hotelovém wellness, které nabízí volný vstup pro všechny hotelové hosty.
Parkhotel Brno
Parkhotel Brno

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.