Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Volareza - hotel Vranov

Volareza - hotel Vranov

hvězdahvězdahvězda
pláž, čp. 329
671 03 Vranov nad Dyjí
Kontakt:
Tel:   +420 515 291 293
E-mail:   rezervace@dy.vlrz.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Volareza – hotel Vranov nabízí relaxační pobyty nebo aktivní dovolenou. Bez ohledu na rozmary počasí strávíte Vaši dovolenou v překrásné přírodě Jižní Moravy naplněnou relaxací, sportem s možností využití našich wellness služeb v nově rekonstruovaném wellness centru. Nabízíme Vám širokou škálu wellness a sportovního vyžití, které Vám jistě pomůže načerpat energii a zregenerovat své tělesné a duševní síly. Připravili jsme pro Vás i balíčky wellness služeb pro příjemnou relaxaci a odpočinkový pobyt. Kromě masáží můžete vyzkoušet i wellness tělový zábal se zeleným ćajem nebo celotělový peeling. Pro Vaši dokonalou pohodu a spokojenost se můžete občerstvit v recepci wellness centra, případně Vás rádi pozveme do naší kavárny.
Volareza - hotel Vranov
Volareza - hotel Vranov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.