Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Zámecká Sýpka Blansko

Zámecká Sýpka Blansko

hvězdahvězdahvězda
Dvorská 6
678 01 Blansko
Kontakt:
Tel:   +420 516 412 887
E-mail:   info@sypkablansko.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Masážní studio TRelax si pro Vás připravilo ve spolupráci s naším hotelem následující služby, které si můžete vychutnat v pohodlí pokojů. Naším cílem je zpříjemnit Vám pobyt tak, abyste odjížděli plně zregenerovaní a odpočinutí. Proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně a sestavujeme masáž na míru.. Hlavním cílem relaxační masáže je přirozená harmonizace těla i duše. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a zbavit se nahromaděného stresu. Představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly. Dovede pomáhat od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z lidského organismu. Dodává novou energii a sílu do boje s každodenními povinnostmi.
Zámecká Sýpka Blansko
Zámecká Sýpka Blansko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.