Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

hvězdahvězdahvězda
Klostermanova 92
35101 Františkovy Lázně
Kontakt:
Tel:   354 403 811
E-mail:   recepce@hotelbohemia.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Restaurant Bohemia vám nabízí ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku blízko centra Františkových Lázní. Místní wellness studio nabízí výhodné wellness balíčky i prodej jednotlivých procedur. V hotelu je výborná restaurace. Nevíte-li co s volným časem, poradíme vám kam na výlet, zajistíme průvodce, rezervaci sportovišť a další služby. Hotel Restaurant Bohemia je ideálním místem pro vaši rekreaci.
Hotel Bohemia
Hotel Bohemia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Lázeňský hotel Pawlik

Lázeňský hotel Pawlik

Františkovy Lázně

Pension Seeberg

Pension Seeberg

Františkovy Lázně

Monti Spa Hotel

Monti Spa Hotel

Františkovy Lázně

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.