Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

hvězdahvězdahvězda
Klostermanova 92
35101 Františkovy Lázně
Kontakt:
Tel:   354 403 811
E-mail:   recepce@hotelbohemia.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Restaurant Bohemia vám nabízí ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku blízko centra Františkových Lázní. Místní wellness studio nabízí výhodné wellness balíčky i prodej jednotlivých procedur. V hotelu je výborná restaurace. Nevíte-li co s volným časem, poradíme vám kam na výlet, zajistíme průvodce, rezervaci sportovišť a další služby. Hotel Restaurant Bohemia je ideálním místem pro vaši rekreaci.
Hotel Bohemia
Hotel Bohemia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Francis Palace

Francis Palace

Františkovy lázně

Kurhotel Brussel

Kurhotel Brussel

Františkovy Lázně

Hotel Francis

Hotel Francis

Františkovy Lázně

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.