Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Ontario

Hotel Ontario

hvězdahvězdahvězda
Zámecký vrch 20
360 01 Karlovy Vary
Kontakt:
Tel:   +420 353 222 091
E-mail:   ontario@bauhold.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Ontario vzhlíží ke své 150ti leté tradici a pyšní se jedinečnou a klidnou lokací nad slavnou Mlýnskou kolonádou, která je asi 5 minut od centra Karlových Varů. Všechny pokoje nabízejí spoustu prostoru a mohou se pochlubit krásným výhledem na město a řeku Teplá. Hotel Ontario má přímo u budovy vlastní parkoviště s kamerovým systémem. Restaurace, kavárny, minerální prameny a lázně jsou jen pár kroků odsud. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Karlovy Vary.
Hotel Ontario
Hotel Ontario

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.