Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Richard

Hotel Richard

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ruská 487/28
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 696 111
E-mail:   info@hotelrichard.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Richard má rehabilitační bazén, vířivku, saunu, solárium a vybavené fitness studio. Můžete si vybrat také z široké škály léčebných, relaxačních a kosmetických procedur včetně manikúry a pedikúry. Restaurace a kavárna s okouzlující terasou zvou na chutné jídlo nebo šálek aromatické kávy. Za příplatek lze parkovat v garáži. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Mariánské Lázně.
Hotel Richard
Hotel Richard

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Agricola

Hotel Agricola

Mariánské Lázně

Hotel Esplande

Hotel Esplande

Mariánské lázně

Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris

Mariánské lázně

 

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.