Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Richard

Hotel Richard

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ruská 487/28
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 696 111
E-mail:   info@hotelrichard.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Richard má rehabilitační bazén, vířivku, saunu, solárium a vybavené fitness studio. Můžete si vybrat také z široké škály léčebných, relaxačních a kosmetických procedur včetně manikúry a pedikúry. Restaurace a kavárna s okouzlující terasou zvou na chutné jídlo nebo šálek aromatické kávy. Za příplatek lze parkovat v garáži. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Mariánské Lázně.
Hotel Richard
Hotel Richard

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Agricola

Hotel Agricola

Mariánské Lázně

Hotel Maxim

Hotel Maxim

Mariánské Lázně

Hotel Sonáta

Hotel Sonáta

Mariánské Lázně

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.