Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Zámek Větrov

Hotel Zámek Větrov

hvězdahvězdahvězdahvězda
Krásná 274
351 22 Krásná
Kontakt:
Tel:   354 525 179
E-mail:   info@hotel-vetrov.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Lovecký zámeček Větrov hostí romantický soukromý hotel a věhlasnou restauraci. Větrov prošel pečlivou rekonstrukcí, jež dosáhla znovuoživení již téměř zdevastovaného „zámečku“ a přeměnila jeho trosky ve čtyřhvězdičkový hotel se 49 lůžky a skvělou restaurací s českou i mezinárodní kuchyní. Součástí hotelu je i privátní sauna a bazén, dále relaxační balneo program se specialistou masérem. Obklopen čtyřmi vlastními rybníky, v nichž se prohánějí kapři, amuři, pstruzi, a další ryby, a krásnou přírodou Ašského výběžku, je Větrov malebným a klidným místem nejen na odpočinek, ale i pro zvídavé cestovatele, kteří touží po jiném druhu zkušenosti.
Hotel Zámek Větrov
Hotel Zámek Větrov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Smetana

Hotel Smetana

Karlovy Vary

Spa hotel Purkyně

Spa hotel Purkyně

Karlovy Vary

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.