Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Kontakt Resortu Stein

Kontakt Resortu Stein

hvězdahvězdahvězda
Skalka 10
350 02 Cheb
Kontakt:
Tel:   +420 354 423 301
E-mail:   info@resortstein.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Spojení aktivit v okolní přírodě na zdravém česrtvém vzduchu s širokou nabídkou wellness procedur, ekofarmou a biogastronomií. Moderní způsob života zahrnující regeneraci nejen těla, ale i duše. Každý občas potřebuje nabrat energii. Během relaxace se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Dopřejte si blahodárné relaxační wellness služby našeho hotelu Stein a věnujte vašemu tělu i duši chvíle oddechu a luxusu.
Kontakt Resortu Stein
Kontakt Resortu Stein

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Agricola

Hotel Agricola

Mariánské Lázně

Hotel Dvorana

Hotel Dvorana

Karlovy Vary

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.