Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Orea Hotel Excelsior

Orea Hotel Excelsior

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hlavní 121/46
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 697 111
E-mail:   recepce@galahotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Excelsior leží v centru města na hlavní lázeňské třídě Mariánských Lázní. Může se pochlubit již více než stoletou gastronomickou tradicí a zkušenostmi. V letech 1992-1993 proběhla celková rekonstrukce hotelu dle moderních evropských standardů. Hotel patří do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů evropské úrovně. Host zde nalezne luxusní a příjemnou atmosféru připomínající epochu počátku století, profesionální a kvalifikovaný personál se stará o jeho nerušené pohodlí. Celková kapacita hotelu je 116 lůžek, ve 49 dvoulůžkových, 12 jednolůžkových pokojích a 3 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné. V každém pokoji je koupelna s WC, sprchou nebo vanou, podlažní vytápění, ve všech je k dispozici telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a občerstvení v minibaru. Nabízíme pokoje s výhledem na lázeňskou čtvrť nebo klidnější pokoje směřující do zadního traktu budovy.
Orea Hotel Excelsior
Orea Hotel Excelsior

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Děvín

Hotel Děvín

Mariánské Lázně

Hotel Richard

Hotel Richard

Mariánské Lázně

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.