Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Orea Hotel Excelsior

Orea Hotel Excelsior

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hlavní 121/46
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 697 111
E-mail:   recepce@galahotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Excelsior leží v centru města na hlavní lázeňské třídě Mariánských Lázní. Může se pochlubit již více než stoletou gastronomickou tradicí a zkušenostmi. V letech 1992-1993 proběhla celková rekonstrukce hotelu dle moderních evropských standardů. Hotel patří do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů evropské úrovně. Host zde nalezne luxusní a příjemnou atmosféru připomínající epochu počátku století, profesionální a kvalifikovaný personál se stará o jeho nerušené pohodlí. Celková kapacita hotelu je 116 lůžek, ve 49 dvoulůžkových, 12 jednolůžkových pokojích a 3 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné. V každém pokoji je koupelna s WC, sprchou nebo vanou, podlažní vytápění, ve všech je k dispozici telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a občerstvení v minibaru. Nabízíme pokoje s výhledem na lázeňskou čtvrť nebo klidnější pokoje směřující do zadního traktu budovy.
Orea Hotel Excelsior
Orea Hotel Excelsior

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Spa a Wellness hotel Harmonie

Spa a Wellness hotel Harmonie

Mariánské Lázně

Hotel Esplande

Hotel Esplande

Mariánské lázně

Hotel Sonáta

Hotel Sonáta

Mariánské Lázně

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.