Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Parkhotel Morris Nový Bor

Parkhotel Morris Nový Bor

hvězdahvězdahvězdahvězda
Žižkova 269
473 01 Nový Bor
Kontakt:
Tel:   +420 487 723 157
E-mail:   parkhotel@hotelmorris.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Parkhotel Morris v Novém Boru se nachátzí v klidné části města v rozsáhlém parku nedaleko centra.Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace.Hotel nabízí ubytování ve 41 luxusních pokojích. Parkhotel Morris je hotel určený pro náročnou bussines klientelu, jednotlivce toužící po relaxu a hráče golfu. K relaxačním službám patří vlastní wellness centrum se širokou nabídkou léčebných procedůr a relaxačních programů,dále pak vlastní fitnescentrum.Golfové hřiště Malevil v krásném prostředí Lužických hor se nachází 15 Km od hotelu.Návštěvníkům je k dispozici atriová restaurace, lobby bar, salonky a dvě letní terasy.Váš příjemný prožitek ujistí i moderní gastronomie a profesionální personál.
Parkhotel Morris Nový Bor
Parkhotel Morris Nový Bor

Informace

kapacita: 100
kongresová kapacita: 130

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Pension Ve Skále

Pension Ve Skále

Loket nad Ohří

Hotel Francis

Hotel Francis

Františkovy Lázně

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.