Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Spa hotel Purkyně

Spa hotel Purkyně

hvězdahvězdahvězda
Trziste 3/26
360 01 Karlovy Vary
Kontakt:
Tel:   +420 353 222 672
E-mail:   info@spapurkyne.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
LD Purkyně se nachází přímo v srdci Karlových Varů mezi Mlýnskou kolonádou, Zámeckou kolonádou a vřídlem. Je postaven na vřídlovci, který vznikl během miliónů let usazováním minerálů z horké vřídelní vody. V rámci léčení jsou všechny vodní procedury s vřídelní vodou. Zajišťujeme klientům po konzultaci s lékařem koupele v minerální vodě z největšího pramene Vřídlo, přímo v lázeňském domě. Léčba se specializuje na onemocnění poruch trávicího traktu, poruch látkové výměny a onemocnění pohybového aparátu.
Spa hotel Purkyně
Spa hotel Purkyně

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Smetana

Hotel Smetana

Karlovy Vary

Hotel Imperial

Hotel Imperial

Karlovy Vary

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.