Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > WELLNESS HOTEL IDA

WELLNESS HOTEL IDA

hvězdahvězdahvězdahvězda
Boženy Němcové 10, vchod z Jiráskovy ulice
351 01 Františkovy Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 359 604 414
E-mail:   info@wellnesshotelida.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness Hotel Ida se nachází přímo v historickém centru Františkových Lázní jen pár kroků od lázeňské kolonády. Historie domu sahá až k počátku 19. století, kdy dům nesl název "Schwarze Roß“ neboli „Černý kůň“. Dnešní podoba byla budově dána rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou restaurační části a výtahu v roce 2009. Přesto si budova zachovala svůj historický ráz i ducha. Rodinný Wellness Hotel Ida nabízí veškerý komfort moderní doby. Součástí hotelu je recepce, útulná restaurace s bezplatným wi-fi připojením na internet, letní terasa, výtah a wellness centrum.
WELLNESS HOTEL IDA
WELLNESS HOTEL IDA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Reza

Hotel Reza

Františkovy Lázně

Monti Spa Hotel

Monti Spa Hotel

Františkovy Lázně

Hotel Francis

Hotel Francis

Františkovy Lázně

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.