Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > HOTEL JELÍNEK

HOTEL JELÍNEK

hvězdahvězdahvězda
Bedřichov 43
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 329 626
E-mail:   info@jelinek-spindl.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Pokud máte v oblibě pasivní odpočinek, zapomeňte na stres a spěch v našem hotelovém wellness. Nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v sauně, infrasauně, vířivce či při některé z našich mnoha blahodárných masáží. Hosté mohou využívat lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami na lyže a k dispozici je také půjčovna lyží a snowboardů. V zimním období si můžete přímo od budovy vyjet na pěkný výlet na saních tažených koňmi. Hotel pro vás může zajistit také pronájem sněžných skútrů a čtyřkolek. V hotelu nechybí dětský koutek, menší bowlingová dráha ani parkoviště hlídané průmyslovou kamerou.
HOTEL JELÍNEK
HOTEL JELÍNEK

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Praha

Hotel Praha

Špindlerův Mlýn

Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Špindlerova Bouda

Hotel Špindlerova Bouda

Špindlerův Mlýn

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.