Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > HOTEL JELÍNEK

HOTEL JELÍNEK

hvězdahvězdahvězda
Bedřichov 43
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 329 626
E-mail:   info@jelinek-spindl.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Pokud máte v oblibě pasivní odpočinek, zapomeňte na stres a spěch v našem hotelovém wellness. Nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v sauně, infrasauně, vířivce či při některé z našich mnoha blahodárných masáží. Hosté mohou využívat lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami na lyže a k dispozici je také půjčovna lyží a snowboardů. V zimním období si můžete přímo od budovy vyjet na pěkný výlet na saních tažených koňmi. Hotel pro vás může zajistit také pronájem sněžných skútrů a čtyřkolek. V hotelu nechybí dětský koutek, menší bowlingová dráha ani parkoviště hlídané průmyslovou kamerou.
HOTEL JELÍNEK
HOTEL JELÍNEK

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Windsor

Hotel Windsor

Špindlerův Mlýn

Hotel START

Hotel START

Špindlerův Mlýn

Hotel Westend

Hotel Westend

Špindlerův Mlýn

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.