Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda
Bedřichov 106
54351 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   499 469 111
E-mail:   harmonysm@harmonyclub.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
V Saunovém světě si můžete dopřát odpočinku a načerpání nových sil v pěti různých druzích saun (Finská sauna, Tropická sauna, Parní sauna, Aroma sauna, Eukalypthus sauna) s ochlazovacím bazénkem a ledovou sprchou. Odpočinku dojdou Vaše nohy na kneippovém chodníčku. Prostředí saunového světa je spojeno uklidňující relaxační zónou.V naší nabídce služeb pro dokonalou relaxaci samozřejmě nechybí ani široká škála masáží. Od klasické sportovně regenerační přes aroma masáž, baňkování, masáž lávovými kameny až po luxusní čokoládové, medové nebo pepřové zábaly a různě zaměřené procedury od relaxační po hubnoucí. Pokud rádi sportujete, dozajista Vás uspokojí naše SPORTOVNÍ CENTRUM, kde můžete navštívit fittness centrum, squashový kurt, 2 tenisové haly s kvalitním supreme povrchem vhodné i pro pořádání tenisových turnajů , 2 kurty na badminton, 2 bowlingové dráhy, sportovní střelnici pro krátké kulové zbraně, golfový simulátor s putting greenem a stolní tenis.
Harmony Club Hotel
Harmony Club Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Clarion Hotel

Clarion Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Kristýna a Hotel Martin

Hotel Kristýna a Hotel Martin

Špindlerův Mlýn

Hotel Špindlerova Bouda

Hotel Špindlerova Bouda

Špindlerův Mlýn

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.