Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Horský Hotel Javor

Horský Hotel Javor

hvězdahvězdahvězda
Dolní Malá Úpa 128
542 27 Malá Úpa
Kontakt:
Tel:   +420 499 320 497
E-mail:   recepce@hotel-javor.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Přímo v hotelu vám po náročném dnu nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít privátní infra saunu, privátní whirlpool pod širou oblohou a širokou nabídku masáží. Na protáhnutí je tu naše posilovna, která je vybavena pomůckami pro částečnou rehabilitaci i posilování a oblíbenými magnetickými rotopedy. Od května do září je k dispozici také náš venkovní vyhřívaný bazén pro potěchu dětí i dospělých. K našemu pobytu doporučujeme návštěvu aspoň jednoho ze dvou nových aquaparků v 20 minut vzdáleném Polsku v horském městečku KARPACZ.
Horský Hotel Javor
Horský Hotel Javor

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Říčky

Hotel Říčky

Říčky v Orlických horách

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.