Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Arnika

hvězdahvězdahvězda
Rudník 134
543 72 Rudník
Kontakt:
Tel:   +420 499 422 724
E-mail:   info@arnika-rudnik.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Příjemný a pohodlný hotel Arnika v klidném prostředí Krkonoš, vhodný pro rodinnou rekreaci, turistiku, letní i zimní sporty. Útulné a pohodlné jedno až třílůžkové pokoje a apartmány. Dva bezbariérové pokoje. V ceně ubytování je snídaně formou švédského stolu. Krytý bazén s protiproudem, sauna, infrasauna, masáže, kyslíková kůra, terasa s lehátky, magnetoterapie.
Hotel Arnika
Hotel Arnika

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Vacek Pod Věží

Hotel Vacek Pod Věží

Hradec Králové

Hotel Koruna

Hotel Koruna

Chlumec nad Cidlinou

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.