Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Esprit

hvězdahvězdahvězda
Svatý Petr 76
543 31 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 433 468
E-mail:   info@hotelesprit.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Esprit se nachází v údolí Svatý Petr, které je součástí Špindlerova Mlýna, 2,5 km od centra, a nabízí útulné ubytování ve 2 budovách. Třetí část hotelu tvoří hlavní budova s restaurací a terasou se zázemím pro grilování. Nechybí zde ani půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Využívat můžete i fitness centrum a wellness centrum s vířivkou a saunou. Wellness centrum se nachází v jedné z vedlejších budov zvané Stráž. Hotel ESPRIT tvoří tři zrekonstruované budovy v srdci přírody. Dvě z nich nabízejí našim hostům ubytování v dvou a více lůžkových pokojích a apartmánech a wellness centrum.
Hotel Esprit
Hotel Esprit

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Alpský hotel

Alpský hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Westend

Hotel Westend

Špindlerův Mlýn

HOTEL HORNÍ PRAMEN

HOTEL HORNÍ PRAMEN

Špindlerův Mlýn

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.