Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Filip

hvězdahvězdahvězda
Brada, Rybníček 31
50601 Jičín
Kontakt:
Tel:   +420 774 799 973
E-mail:   info@hotelfilip.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Zábaly Chcete si dopřát parafínový zábal, detoxikační masáž, nebo uhličitou koupel? Power Plate Moderní, bezpečné, a hlavně efektivní cvičení, to je Power Plate. Přijďte k nám vyzkoušet originální cvičící stroj Power Plate. Indoor golf trenažér I v našich podmínkách se dá hrát golf i v zimě. Přijďte si vyzkoušej indoor golf přímo k nám. Zumba Přijďte si zatančit, čeká na Vás vyškolená instruktorka Zumby.
Hotel Filip
Hotel Filip

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Safari

Hotel Safari

Dvůr Králové

Hotel Mc Limon

Hotel Mc Limon

Šenov u Nového Jičína

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.