Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Hořec

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pec pod Sněžkou 195
54221 Pec pod Sněžkou
Kontakt:
Tel:   499 736 149
E-mail:   recepce@hotelhorec.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Hořec v Peci pod Sněžkou nabízí příjemné pobyty v luxusním prostředí. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, zabudovaným fénem, minibarem, TV a telefonem. V hotelu je výtah.Hostům je k dispozici kavárna,restaurace, salonek. Hosté mohou využít rehabilitační bazén. Luxusní prostředí hotelu Hořec Vám dovolí zapomenout na běžné problémy a poskytne Vám chvíle čistého odpočinku a příjemné relaxace. Vysoký standard ubytování, nádherná okolní příroda, sportování možné.
Hotel Hořec
Hotel Hořec

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Bouda Máma

Penzion Bouda Máma

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Luční bouda

Hotel Luční bouda

Pec pod Sněžkou

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.