Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Lesana

hvězdahvězdahvězda
Lesní 93
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 523 741
E-mail:   hotel@lesana.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat energií. Nabízíme Vám: Bazén s protiproudem a blowrem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, whirpool, finskou saunu, parní lázně, solárium - Luxura a tradiční masáže. Všechny pokoje v hotelu Lesana mají dřevěný nábytek, moderní koupelnu a satelitní TV. Česká a mezinárodní jídla se podávají v útulné, dřevem obložené restauraci a bar je oblíbeným místem k odpočinku po dni stráveném v horách. Hotel Lesana zajišťuje lyžařskou školu a zapůjčení lyžařského vybavení. Lyžařský vlek pro děti je v blízkosti budovy. Hovoříme Vaším jazykem!
Hotel Lesana
Hotel Lesana

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Výsluní

Hotel Výsluní

Špindlerův Mlýn

HOTEL JELÍNEK

HOTEL JELÍNEK

Špindlerův Mlýn

Interhotel Montana

Interhotel Montana

Špindlerův Mlýn

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.