Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Praha

hvězdahvězdahvězdahvězda
Okružní 118
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 523 516
E-mail:   info@spindl-hotelpraha.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Praha je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v horském středisku Špindlerův Mlýn. Je umístěn přímo v centru města a tak Vaše cesta do lyžařských areálů, do kavárny na odpolední kávu nebo jen na příjemný nákup netrvá nikdy déle než pár minut. Nemůžeme opominout nádherný výhled na centrum města s horským panorama v pozadí. Bude nám potěšením přivítat Vás v příjemných a útulných prostorech našeho hotelu, restaurace, wellness centra a vyhlášeného Silver Rock baru. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ubytování v hotelu Praha jsme pro Vás obohatili o řadu kombinovaných balíčků. Vybírat můžete z pobytů na dvě noci, tři či týden. SPA & RELAX centrum hotelu Praha nabízí pestrou nabídku masáží, přísadových koupelí a kosmetických ošetření. Opět jsme pro Vás rozšířili nabídku pleťových ošetření.
Hotel Praha
Hotel Praha

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Alpský hotel

Alpský hotel

Špindlerův Mlýn

HOTEL JELÍNEK

HOTEL JELÍNEK

Špindlerův Mlýn

Hotel Kristýna a Hotel Martin

Hotel Kristýna a Hotel Martin

Špindlerův Mlýn

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.