Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel START

hvězdahvězdahvězda
Bedřichov 17
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 433 305
E-mail:   info@hotelstart.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Rodinný hotel Start se nachází v Krkonošském národním parku na malebném místě, přímo nad centrem Špindlerova Mlýna v Krkonoších, pouze 200 metrů od středu města. Hotel Start je plně nekuřácký a nabízí kvalitní a pohodlné ubytování nejen pro milovníky letních a zimních sportů, ale i rodiny s dětmi. Naším cílem je vytvořit v hotelu Start atmosféru útulného domova, do kterého se budete rádi vracet. Snažíme se, abyste na dovolenou strávenou ve Špindlerově Mlýnu vzpomínali jako na šťastně a příjemně prožitý čas. Postaráme se o Vás, jak nejlépe umíme. Kromě moderně a pohodlně zařízených pokojů Vám dále nabízíme služby restaurace, baru a relaxačního centra.
Hotel START
Hotel START

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Praha

Hotel Praha

Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

Hotel Lesana

Hotel Lesana

Špindlerův Mlýn

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.