Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel Špindlerova Bouda

Hotel Špindlerova Bouda

hvězdahvězdahvězda
Špindlerův Mlýn 108
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 329 200
E-mail:   info@spindlerovabouda.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Sportovní a relaxační centrum je otevřeno denně od 10:00 do 21:00 hodin nebo dle dohody. Pěkné prostředí a příjemná obsluha dává možnost k odpočinku a úniku před stresem moderního světa. Relaxační pobyty ocení všichni, kdo potřebují načerpat nové síly na další pracovní dny, rovněž tak hosté, kteří chtějí aktivně odpočívat. Nabízíme Vám výjímečné prostředí s perfektním vybavením - krytý bazén s protiproudem, saunu, whirlpool pro 8 osob.
Hotel Špindlerova Bouda
Hotel Špindlerova Bouda

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Bouda Máma

Penzion Bouda Máma

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Alfa

Hotel Alfa

Deštné v Orlických horách

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.