Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

hvězdahvězdahvězdahvězda
Malé náměstí 117
50003 Hradec KRÁLOVÉ
Kontakt:
Tel:   495 518 052
E-mail:   reception@hotelukralovnyelisky.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel se nachází v historické části města Hradec Králové. Je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. Svým provedením, zejména vnitřním proskleným atriem se zimní zahradou, vytváří příjemné prostředí pro ubytované hosty. V luxusním hotelu s rodinnou atmosférou nabízíme ubytovací a stravovací služby, pořádání kongresů, společenských akcí, svatebních hostin a menších jednání v kongresovém sále a saloncích, relaxační služby v bazénu, sauně a fitnescentru
Hotel U Královny Elišky
Hotel U Královny Elišky

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Vacek Pod Věží

Hotel Vacek Pod Věží

Hradec Králové

Hotel Davídek

Hotel Davídek

Trutnov

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.